Neodgovoreni postovi | Aktivne teme Sada je: 02 lip 2020 17:24.

Odgovori  [ 4 post(ov)a ] 
 X-City 
Autor/ica Poruka
.

Stavio/la Sviđa mi se: 0 puta
Dobio/la Sviđa mi se: 0 puta
Vozi: Yamaha X-max 250
Eto, proslo je godini dana od kad sam se interesirao za YBR 125. Igra sudbine htjela je nesto drugo i eto mene pred samim kaparenjem za skuter X-City 250. Radi se o modelu iz 2007 godine.
Imam jos lufta dva dana pa ako netko ima kakva iskustva dobro ce doci.

25 svi 2013 21:08
.

Iii ništa :D

Samo za informaciju pogledao sam dotični skuter i bio je u dosta lošem stanju. Izgulila se boja kod ručica upravljača, zadnja guma vapi za zamjenom, puknuta brava pretinca za odlaganje sitnice (priheftano spajalicom :D). Potreban servis, slabo vuče itd., al na slikama izgleda odlično i kao takav se prodaje :D LOL

10 lip 2013 09:58
.

Stavio/la Sviđa mi se: 564 puta
Dobio/la Sviđa mi se: 207 puta
To ti je gotovo nepisano pravilo da na slikama sve izgleda pic pic, a kad vidiš uživo mrak ti padne na oči :D

Iako ima (rijetko) izuzetaka. jednom sam sa frendom išao u Rijeku neki motor pogledati i mislim si ja zvuči predobro da bi bilo istinito ( stari Zephyr 750). Dođemo mi kod lika što je prodavao motor, a kad tamo motor stvarno kao iz dučana, sve pic pic, uglancano, nigdje crtice, pali od prve, zvuk odličan, frend isprobao u vožnji i veli: kupujem, nemam kaj misliti. Lik je dao i sve račune sa svakog servisa na kojem je bio, za sve potrošne dijelova koje je kupovai i td. To je bilo prije nekih 7 godina. Motor još uvijek vozi bez problema :D

10 lip 2013 10:04
.

Ma kad se sjetim da sam propustio Beverlya 250 dođe mi da plačem. Čovjek ga sredio za ovu sezonu, nova prednja i zadnja guma, novi variomat (Polini), akumulator, motor nije imao ni crtice. Upala mu božićna akcija za novi beverly i ovaj mu je bio viška, al nije htio spustiti ni lipe ispod 22500,00 kn što mi je za 2007 godinu bilo malo pretjerano. Ali sad kako gledam okolo i kad vidim kakva groblja ljudi žele prodati za skoro iste novce dođe mi mrak na oči.

Na kraju kombiniram neku shemu za x-maxa. Novog naravno. Kaj sad, mali kredit i to je to.

11 lip 2013 08:07
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Odgovori   [ 4 post(ov)a ] 

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir: