Neodgovoreni postovi | Aktivne teme Sada je: 17 lis 2018 07:29.

Odgovori  [ 15 post(ov)a ] 
 TDM 900 
Autor/ica Poruka
Trebam malu pomoc ....tj. posteni i iskreni odgovor.
Vozim FX 6 S , ali ....uvjek taj ali .....mislim se za prelazak na TDM-a. U ime toga volio bih da mi se jave korisnici tdm-a sa dobrim i losim primjedbama.....sto je dobro , sto nije.
Trazim udobniji i veci motor ....a da ipak ideeeee .
Kolika je potrosnja u normalnim uvjetima ??? kako se ponasa na vise od 150-160 .....ma sve sto kazate bit ce mi korisno.
Malo me smeta sto je tdm vec star motor , model je star ???
U ime toga , unaprijed hvala.

bobo :?

21 sij 2012 13:11
.

Stavio/la Sviđa mi se: 4 puta
Dobio/la Sviđa mi se: 26 puta
Vozi: TDM 900 ABS
Udoban i pouzdan motor bez obzira sta je stari model tj. da se vec proizvodi godinama.
Dapace ispitan motor bez djecjih bolesti. Pri vecim brzinam preko 150km/sat potreban produzeni vizir ili dodatak na tvornicki vizir da ne tuce vitat u glavu i ramena. Potrosnja nikakva tj. Prosjek cca. 6 l/100km... Uz neke sitne dorade i uz podesenu suspenziju motor se prilagodi za sve uvjete voznje. Tvornicki ispuh jako tih te se uz aftermarket auspuhe dobije jako kvalitetan i duboki ton specifican Za redni dvocilindras. Ako ti treba jos koja informacija slobodno pitaj...

Sent from my SGS2 using Tapatalk

21 sij 2012 15:20
Hvala na odgovoru.
Stvar je u tome sto mi se i supruga pocela da vozi skupa sa mnom.....a na fazera u dvoje i nije bas najljepse.
Kako vidim, ti si iz Splita.....mozda se i sretnemo koji put pa jos izmjenimo koje misljenje, ja sam takodjer. Pitao sam ih u Yamahi.....ali jasno oni za sve sto je yamaha kazu da je super....nista cudno.
Zahvaljujem jos jednom,

Pozdrav ...bobo

22 sij 2012 17:38
.

Stavio/la Sviđa mi se: 173 puta
Dobio/la Sviđa mi se: 597 puta
Vozi: fazer 600 2006.
bobo je napisao/la:
Pitao sam ih u Yamahi.....ali jasno oni za sve sto je yamaha kazu da je super.

:think: a ti kao sumnjaš u to... :o :doh:

22 sij 2012 17:57
Profil YIM
.

Stavio/la Sviđa mi se: 76 puta
Dobio/la Sviđa mi se: 68 puta
Vozi: FZ600S
Bobo, Lastor ti je trenutno na brodu ali evo posjeti temu dalmatinski susret, svako malo se nalazimo a ima ti jedan tip s TDM-om (odličan). Taman će nam malo dobro doć da povećamo "Bagru".To ti se nalazi u Putovanja i susreti.

22 sij 2012 19:12
.
Član YKH

Stavio/la Sviđa mi se: 42 puta
Dobio/la Sviđa mi se: 74 puta
Vozi: yamaha FZ6 s2
bobo je napisao/la:
Hvala na odgovoru.
Stvar je u tome sto mi se i supruga pocela da vozi skupa sa mnom.....a na fazera u dvoje i nije bas najljepse.
Kako vidim, ti si iz Splita.....mozda se i sretnemo koji put pa jos izmjenimo koje misljenje, ja sam takodjer. Pitao sam ih u Yamahi.....ali jasno oni za sve sto je yamaha kazu da je super....nista cudno.
Zahvaljujem jos jednom,

Pozdrav ...bobo

ma ok je i na fezeru..barem meni. znaš najbolje mi je kad je samnom na motoru..jer mi nemože prigovaat da ne provodim vrijeme s njom, ovako sam cijeli dan s njom a nit je vidim nit je čujem!!! :lol: :lol: :lol:

23 sij 2012 12:10

Za ovu poruku Miki.R je dobio/la Sviđa mi se od: IgorC(23 sij 2012 16:00)
bobo je napisao/la:
Hvala na odgovoru.
Zahvaljujem jos jednom,

Pozdrav ...bobo

Ne bi se bas slozio sa tobom!!!
Ja i moja cura uzivamo sa Fazerom.

23 sij 2012 16:36
.

gorank je napisao/la:
bobo je napisao/la:
Hvala na odgovoru.
Zahvaljujem jos jednom,

Pozdrav ...bobo

Ne bi se bas slozio sa tobom!!!
Ja i moja cura uzivamo sa Fazerom.

Ja potpisujem ovo prvo, očito ima ljudi različitih gabarita. :think:

23 sij 2012 16:47
Onda je meni super,moja se boji motora :lol: :lol: :lol: ,a kad sidne onda me uredno skuteri peru :(

23 sij 2012 16:53
.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Prođe te poštar i kaže: "pihhh" :lol: :lol: :lol: :lol: biće dobijaš u rebra ka i ja :?:

23 sij 2012 16:57
Kad zabije svoje "noktice" nepusta,a kad sidemo sa motora onda :angry-cussingargument: Sta se tice rebara mislim da mi je jos jedno slomiveno od nje :shhh:

23 sij 2012 17:05
Maci,

Hvala na pozivu.....ja sam tek u subotu skuzio / vidio di se sastajete....ali malo sam okasnio.
I mene muci sa kime napravit djir.......ali odoh i ja za dva dana na brod. Nazad sam pocetkom 4-tog miseca pa ce mi biti drago da se nadjemo u vecem broju.
E sad.....SA zenom ili Bez.....uh .....ta je tema beskonacno duga......kad je uz mene ....ne grinta nikako , bez mene ....tu i tamo da se zna da je u kuci ali srica pa nije iz Splita pa da non-stop grinta :lol: .
Nadam se da se nitko na ovaj dodatak.....NIJE IZ SPLITA nece puno uvridit ili naljutit.
Imao sam ljudi moja losa iskustva...ili sam samo lose srice :think:

poz...svima

23 sij 2012 17:28
.

Ma sve je to cool. Mirno more,pa se javi tekst yama

23 sij 2012 17:56
.

Stavio/la Sviđa mi se: 1 puta
Dobio/la Sviđa mi se: 0 puta
Vozi: TDM
bobo je napisao/la:
Hvala na odgovoru.
Zahvaljujem jos jednom,

Pozdrav ...bobo

Ako uzmeš TDM nećeš pozaliti a i ženi će biti udobno govorim ti iz iskustva

24 sij 2012 19:19
.

Stavio/la Sviđa mi se: 0 puta
Dobio/la Sviđa mi se: 0 puta
Vozi: TDM 900
Pozdrav Tedemaši...

Molim pomoć u svezi TDM 900 2003.

Naime radi se sljedećem.
Prilikom starta mulac neće upaliti iz prve,te nakon drugog ili trečeg verglanja pokaže cood 19. ( to bi trebao biti senzor bočne nogare)
Nekad upali iz šupa,a ako ne onda nema pravila.
Naime senzor bočne nogare je ispitan i ispravna. Pokušao sam direkt prespoiti džek no međutim ista stvar.

Test

Upalim motor ubacim u brzinu,spustim nogaru motor se ugasi. OK
Dam kontakt ubacim u brzinu nogar spušten nema verglanja OK
Dam kontakt ubacim u brzinu nogar gore pustim kuplung,nema verglanja OK
Diag mod 20 ubaci u brzinu izbaci iz brzine on/of OK
Diag mod 21 ubaci u brzinu nogaru golre-dole on/of OK
Što znači da je senzor nogara i neutrala ispravan. Kada upali radi bez greške!!! bez trzaja,trokanja.....

Kontakt,pumpa goriva uredno svaki put odradi ubacim u brzinu nogar gore stisnem kuplung nekoliko puta svaki put čuje se relay 5PX-81950-00
što bi nekoj logici trebalo značiti da je ispravan???

Motor ugasim na crveni gumb,kontakt ne diram pali iz šupa!

Sumnjam na relay 5PX-81950-00 (kod Grigića 570kn) koji nalazi se ispod rezervoara u ravnini sa akumulatorom.

Molim vaša iskustva,mišljenja!!!!

13 svi 2015 12:14
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Odgovori   [ 15 post(ov)a ] 

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži: