Neodgovoreni postovi | Aktivne teme Sada je: 06 ožu 2021 13:30.

Odgovori  [ 4 post(ov)a ] 
 Moja Fz6 
Autor/ica Poruka
.

Stavio/la Sviđa mi se: 6 puta
Dobio/la Sviđa mi se: 0 puta
Vozi: Yamaha Fz6 S
Pozdrav svima još jednom. Dakle, kako je i red, da predstavim svoju mezimicu. Kupio sam ju u 6 mjesecu, dama je 2006. godište, do cca polovice 10. mjeseca napravili smo skromnih oko 3000 km, što posao-kuća, što nekoliko vrlo lijepih vožnji diljem Slavonije i Baranje, u društvu par prijatelja, nakon čega je garažirana i čeka pitomije, toplije vrjieme.
Dakle, što reći? Prvi mi je motor, do sada sam imao skutere i maksi skutere, vozi fantastično, izgleda mi još ljepše, a glavna namjena i odlika joj je terapijski učinak koji ostvaruje na meni i pomaže mi najbolje da se nosim sa košmarima posla, svakodnevice, krize srednjih godina i života općenito.
Povijest motora mi je poznata, znam da je bio u dobrim rukama, a prije početka nove sezone damu ću počastiti novim zlatnim D.I.D.-om i lančanicima, novim prednjim i zadnjim pločicama, novim gumama, redovnim servisom i detaljnijom analizom, po potrebi i zamjenom, ukoliko joj još nešto treba. Znam da ima opletene kočiona crijeva, svijećice su nedavno mijenjane, ventili su štelani i načelno, sve radi super. Jedina stvar koja me malo pati je tvrđe kvačilo (sajla je nova), pa mislim provjeriti treba li možda nove lamele ili sam si umislio.
Trenutno je u postupku izrada novog custom sica (originalni je bio u besprijekornom stanju, ali želim udobniji i ljepši), prednji blatobran i ralica su na farbanju i bit će u boji motora (vjerujem da će izgledati ljepše i nadam se da nisam pogriješio, vidjet ću kad bude gotovo), a ja sam skinuo i ofarbao u crno zadnje fuziće i ove alu-obloge hladnjaka.
Dakle, da ne dužim više (već zvuči kao oglas za prodaju, a ne dam ju nikome), evo par slika kako je izgledao do hibernacije, a novi look ću pokazati čim sve bude gotovo.slikaslikaslikaslikaslikaslika

Poslano sa mog WAS-LX1 koristeći Tapatalk

12 pro 2020 01:34
.
Član YKH

Stavio/la Sviđa mi se: 253 puta
Dobio/la Sviđa mi se: 353 puta
Vozi: FZ1 Fazer
YKH: Predsjednik kluba
Super predstavljanje ljubimca, puno sretnih km želim

12 pro 2020 09:32

Za ovu poruku KikiR6 je dobio/la Sviđa mi se od: Kiki Osk(12 pro 2020 17:00)
.
Član YKH

Stavio/la Sviđa mi se: 87 puta
Dobio/la Sviđa mi se: 100 puta
Vozi: XT1200Z
Pozdrav susjed i puno sretnih km
tekst yama

12 pro 2020 12:06

Za ovu poruku A.B.S. je dobio/la Sviđa mi se od: Kiki Osk(12 pro 2020 17:00)
.
Član YKH

Stavio/la Sviđa mi se: 168 puta
Dobio/la Sviđa mi se: 145 puta
Vozi: R1 2009.
:clap: :clap: tekst yama

12 pro 2020 13:13

Za ovu poruku pixi je dobio/la Sviđa mi se od: Kiki Osk(12 pro 2020 16:59)
Profil Web stranica
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Odgovori   [ 4 post(ov)a ] 

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir: