Neodgovoreni postovi | Aktivne teme Sada je: 15 stu 2018 04:16.

Odgovori  [ 4 post(ov)a ] 
 28.-30.06.FESTIVAL ROCKA I MOTORA Trakošćan 
Autor/ica Poruka
.

Stavio/la Sviđa mi se: 41 puta
Dobio/la Sviđa mi se: 136 puta
Vozi: Postala sponzoruša
TRAKOŠĆAN - Trakošćan i njegovo prelijepo, prirodno okruženje domaćin je 6. festivala motora & rock 'n' rolla koji će se održati od 28. – 30. lipnja 2013. (petak-nedjelja). Sve renomiraniji i ugledniji moto & rock festival u proteklim je godinama okupio ponajbolje bendove koje nudi naša rock scena.

Dvorac Trakošćan (www.trakoscan.hr) jedan je od najljepših dvoraca u Hrvatskoj, izgrađen u 13. stoljeću kao manji burg u sustavu utvrda Zagorske kneževine, a u temeljima su mu prepoznatljive značajke romaničkih burgova iz 12. i 13. stoljeća. Festivalski se prostor nalazi u lijepom, prirodnom okruženju, u neposrednoj blizini dvorca, uz park šumu i jezera koji nude istinsku ljepotu i spoj pomalo zaboravljene i zapostavljene ljudske intime i fantazije s nevinošću predivne prirode.

Glazbeni dio festivala bit će stilski doista šarolik i u njemu će većina posjetitelja moći pronaći ponešto za sebe, a kao glavni bend prve večeri, u petak, nastupit će riječki super-maheri BELFAST FOOD, koji će na trakošćansku poljanu u beskrajno veseloj atmosferi donijeti duh irske tradicionalne glazbe. Društvo će im praviti BAD MUSHROOMS, momci koji su 'tesali' zanat svirajući obrade nekih od najvećih imena rock i hard rock glazbe.

U subotu će se uz slovenski CREEDENCE CLEARWATER REMEMBER, jedan od najboljih Creedence Clearwater Revival tribute bendova regije, makar i mislima moći vratiti u legendarne šezdesete s nezaboravni pjesama poput „Proud Mary“ ili „Bad Moon Rising“, neuništivi duh rockabillya donijet će Zagrepčani B & THE BOPS, a svojih će veselim pjesmama i uvijek dobrim raspoloženjem večer zatvoriti zagrebački country otkačenjaci PICKSIEBNER.

Uz ove, bit će potvrđeni još neki bendovi koji će nastupiti na festivalu, a prigodu da pokažu svoj potencijal će, kao i svake godine, dobiti mladi demo bendovi.

Organizatori festivala su Moto klubovi Jal (Ivanec), Baroker (Varaždin), Vladari ceste (Jurketinec) i Zeljarski dizelaši (Vidovec), dok je suorganizator Harley Davidson Zagreb (www.harley-davidson-zagreb.hr), koji će na velikoj tomboli osigurati glavnu, supervrijednu nagradu – motor Harley Davidson.

Članovi Moto klubova i ostali 'bikeri' imat će niz pogodnosti, koja uključuju besplatan kamp i ulaz u festivalski prostor, te neke popratne sadržaje poput testnih vožnji na Harley Davidsonu, a bit će upriličene i moto igre.

Cijena festivalskih ulaznica za sva tri dana za ostale posjetitelje bit će 30 kuna, a uključuju besplatan smještaj u kampu, koji se nalazi uz festivalski prostor.

Hotel Trakošćan (www.hotel-trakoscan.hr), koji se također nalazi neposredno uz festivalski prostor i krase ga četiri zvijezdice, za posjetitelje priprema posebne ponude s popustima.

http://www.motori.hr/forum/index.php/to ... 943.0.html

13 tra 2013 08:37
.

Stavio/la Sviđa mi se: 166 puta
Dobio/la Sviđa mi se: 178 puta
Vozi: sve
Ivchy je napisao/la:
TRAKOŠĆAN - Trakošćan i njegovo prelijepo, prirodno okruženje domaćin je 6. festivala motora & rock 'n' rolla koji će se održati od 28. – 30. lipnja 2013. (petak-nedjelja). Sve renomiraniji i ugledniji moto & rock festival u proteklim je godinama okupio ponajbolje bendove koje nudi naša rock scena.

Dvorac Trakošćan (http://www.trakoscan.hr) jedan je od najljepših dvoraca u Hrvatskoj, izgrađen u 13. stoljeću kao manji burg u sustavu utvrda Zagorske kneževine, a u temeljima su mu prepoznatljive značajke romaničkih burgova iz 12. i 13. stoljeća. Festivalski se prostor nalazi u lijepom, prirodnom okruženju, u neposrednoj blizini dvorca, uz park šumu i jezera koji nude istinsku ljepotu i spoj pomalo zaboravljene i zapostavljene ljudske intime i fantazije s nevinošću predivne prirode.

Glazbeni dio festivala bit će stilski doista šarolik i u njemu će većina posjetitelja moći pronaći ponešto za sebe, a kao glavni bend prve večeri, u petak, nastupit će riječki super-maheri BELFAST FOOD, koji će na trakošćansku poljanu u beskrajno veseloj atmosferi donijeti duh irske tradicionalne glazbe. Društvo će im praviti BAD MUSHROOMS, momci koji su 'tesali' zanat svirajući obrade nekih od najvećih imena rock i hard rock glazbe.

U subotu će se uz slovenski CREEDENCE CLEARWATER REMEMBER, jedan od najboljih Creedence Clearwater Revival tribute bendova regije, makar i mislima moći vratiti u legendarne šezdesete s nezaboravni pjesama poput „Proud Mary“ ili „Bad Moon Rising“, neuništivi duh rockabillya donijet će Zagrepčani B & THE BOPS, a svojih će veselim pjesmama i uvijek dobrim raspoloženjem večer zatvoriti zagrebački country otkačenjaci PICKSIEBNER.

Uz ove, bit će potvrđeni još neki bendovi koji će nastupiti na festivalu, a prigodu da pokažu svoj potencijal će, kao i svake godine, dobiti mladi demo bendovi.

Organizatori festivala su Moto klubovi Jal (Ivanec), Baroker (Varaždin), Vladari ceste (Jurketinec) i Zeljarski dizelaši (Vidovec), dok je suorganizator Harley Davidson Zagreb (http://www.harley-davidson-zagreb.hr), koji će na velikoj tomboli osigurati glavnu, supervrijednu nagradu – motor Harley Davidson.

Članovi Moto klubova i ostali 'bikeri' imat će niz pogodnosti, koja uključuju besplatan kamp i ulaz u festivalski prostor, te neke popratne sadržaje poput testnih vožnji na Harley Davidsonu, a bit će upriličene i moto igre.

Cijena festivalskih ulaznica za sva tri dana za ostale posjetitelje bit će 30 kuna, a uključuju besplatan smještaj u kampu, koji se nalazi uz festivalski prostor.

Hotel Trakošćan (http://www.hotel-trakoscan.hr), koji se također nalazi neposredno uz festivalski prostor i krase ga četiri zvijezdice, za posjetitelje priprema posebne ponude s popustima.

http://www.motori.hr/forum/index.php/to ... 943.0.html

8-) pohvalno

10 svi 2013 17:37
.

Stavio/la Sviđa mi se: 41 puta
Dobio/la Sviđa mi se: 136 puta
Vozi: Postala sponzoruša
Tko dolazi? :obscene-drinkingcheers:

24 lip 2013 20:17
.

Stavio/la Sviđa mi se: 95 puta
Dobio/la Sviđa mi se: 165 puta
Vozi: Fz6 2006.
YKH: Tajnik kluba
:doh: Nažalost nakon nekoliko lijepih godina kod Vas, ove godine :naughty: ne dolazim. Imam poziv iz Osijeka na roštilj, pa će te vjerojatno vidjeti slike od tog događaja :liar: :liar: :liar: :liar: :D

24 lip 2013 22:29
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Odgovori   [ 4 post(ov)a ] 

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir: