Neodgovoreni postovi | Aktivne teme Sada je: 15 stu 2018 04:59.

Odgovori  [ 39 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
 10 MOTO SUSRET U SLAVONSKOM BRODU 10-11.05.2013 
Autor/ica Poruka
.
Član YKH

Stavio/la Sviđa mi se: 16 puta
Dobio/la Sviđa mi se: 14 puta
Vozi: Yamaha R1
ovako.. danas mi se javilo nekoliko kolega s jednom informacijom vezanom za ovogodisnji motosusret u slavonskom brodu...navodno ove godine placaju svi ulaz osim vozaca,znaci svi mi sa zenama i curama trebamo platit za njih iako nismo skuterasi od 50ccm...znaci zanima hoce li tko iz kluba ici ove god?iako sam iz broda razmisljam da ove god ne idem iz principa i nekog inata jer ovo mislim da je presedan...nikad ni na jednom motosusretu nisam bio a da sam morao posebno platit za suvozaca(druga je stvar kad se placa po motoru)...a prosao sam ih jako puno... do sada sam bio svake god osim prve. zanima me vase misljenje o ovome... http://www.motoklubbrod.com/forum/forum ... sp?TID=315

slika

18 ožu 2013 03:00
.

Stavio/la Sviđa mi se: 173 puta
Dobio/la Sviđa mi se: 597 puta
Vozi: fazer 600 2006.
Ja bi išao jer još nisam bio u Brodu na susretu ..... ali kao što kažeš ,iz principa ne :snooty: ako moja sapatnica nemere ući bez karte... nije stvar u lovi već iz principa.....
Ali mislim da će nama Lory i Cipar nešto smisliti .... :think:

18 ožu 2013 06:58
Profil YIM
.
Član YKH

Stavio/la Sviđa mi se: 572 puta
Dobio/la Sviđa mi se: 271 puta
Vozi: z1000sx
ova tema je svake godine aktualna pa zasto ne bi bila i jubilarni 10. put :-).

18 ožu 2013 09:33
Profil Web stranica
.
Član YKH

Stavio/la Sviđa mi se: 66 puta
Dobio/la Sviđa mi se: 102 puta
Vozi: FZ6 S2 Fazer
YKH: Osnivač
bio nekoliko puta i planirao i ove godine , a nekada se iz gore navedenih razloga okretao pred samim ulazom, pa sad neću u komentiranje nego ću sačekati da se jave lory i igor sa točnim informacijama
(naravno ako je naplata S I G U R N O ne idem)

18 ožu 2013 13:15
.
Član YKH

Stavio/la Sviđa mi se: 0 puta
Dobio/la Sviđa mi se: 161 puta
Vozi: FZ1 FAZER
Neće nitko platiti ulaz na motoru bio on vozač ili suvozač. Hoće oni kretenčići što taksiraju balavice tamo - vamo. Žena ili djevojka bikera sigurno neće platiti . A to što je tim kretenčićima taksiranje jedini način da im se ženske sise bar malo priljepe to je već njihov problem pa se to mora i platiti. Živili. :obscene-drinkingcheers:

Zadnja izmjena: lory; 18 ožu 2013 13:39; ukupno mijenjano 1 put/a.

18 ožu 2013 13:23

Za ovu poruku lory je dobio/la Sviđa mi se od: 4 člana: -Silver-(18 ožu 2013 14:46), IgorC(18 ožu 2013 13:33), mb2810(18 ožu 2013 13:38), mby(18 ožu 2013 17:01)
.
Član YKH

kR1styan je napisao/la:
ovako.. danas mi se javilo nekoliko kolega s jednom informacijom vezanom za ovogodisnji motosusret u slavonskom brodu...navodno ove godine placaju svi ulaz osim vozaca,znaci svi mi sa zenama i curama trebamo platit za njih iako nismo skuterasi od 50ccm...znaci zanima hoce li tko iz kluba ici ove god?iako sam iz broda razmisljam da ove god ne idem iz principa i nekog inata jer ovo mislim da je presedan...nikad ni na jednom motosusretu nisam bio a da sam morao posebno platit za suvozaca(druga je stvar kad se placa po motoru)...a prosao sam ih jako puno... do sada sam bio svake god osim prve. zanima me vase misljenje o ovome... http://www.motoklubbrod.com/forum/forum ... sp?TID=315

Kolega , pošto si naš sugrađanin, ako te nešto zanima o susretima koji su vrh- vrhova kao događanje općenito u tvom gradu bilo bi zgodno da se tu i informiraš. Vjerovatno znaš gdje me možeš naći pa dođi i pitaj. Peđo iz Bjelovara , Genza iz Dalmacije, Pixi iz Hrastovca.... vjerovatno manje znaju o događanju u tvom i mom gradu, a bit će ne sumnjam moji dragi gosti na istom.

Zadnja izmjena: lory; 18 ožu 2013 13:40; ukupno mijenjano 1 put/a.

18 ožu 2013 13:36

Za ovu poruku lory je dobio/la Sviđa mi se od: IgorC(18 ožu 2013 13:37)
.
Član YKH

Stavio/la Sviđa mi se: 572 puta
Dobio/la Sviđa mi se: 271 puta
Vozi: z1000sx
lory je napisao/la:
Neće nitko platiti ulaz na motoru bio on vozač ili suvozač. Hoće oni kretenčići što taksiraju balavice tamo - vamo. Žena ili djevojka bikera sigurno neće platiti . A to što je tim kretenčićima taksiranje jedini način da im se ženske sise bar malo priljepe to je već njihov problem pa se to mora i platiti. Živili. :obscene-drinkingcheers:

:clap: :clap: :clap: eto, rjeseno ! :clap: :clap: :clap:

18 ožu 2013 13:38
Profil Web stranica
.

Stavio/la Sviđa mi se: 166 puta
Dobio/la Sviđa mi se: 178 puta
Vozi: sve
lory je napisao/la:

- mene samo zanima: tko će to na ulazu procjenjivati?

:think: mislim; tko je "kretenčić", a tko fura zakonitu, vjerenicu ...

;) :mrgreen:

:think: mislim, ne znam koji su kriteriji; male sisice, loš make up ???

nije da bježim od posla, ali moram znati; kad se pojave

- koga deremo, a tko prolazi? :lol:

18 ožu 2013 13:57
.
Član YKH

Stavio/la Sviđa mi se: 493 puta
Dobio/la Sviđa mi se: 422 puta
Vozi: FZ6 S2 N
DADO+ je napisao/la:
lory je napisao/la:

- mene samo zanima: tko će to na ulazu procjenjivati?

:think: mislim; tko je "kretenčić", a tko fura zakonitu, vjerenicu ...

;) :mrgreen:

:think: mislim, ne znam koji su kriteriji; male sisice, loš make up ???

nije da bježim od posla, ali moram znati; kad se pojave

- koga deremo, a tko prolazi? :lol:

:laughing-rolling: tekst yama :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling:

18 ožu 2013 14:04
.
Član YKH

Dado evo da ti pripomognem, Ykh ne oderes pa makar i autom dosli :laughing-rolling: :laughing-rolling: a ostale po slobodnoj procjeni izgleda suvozacice :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling:

18 ožu 2013 14:07

Za ovu poruku mb2810 je dobio/la Sviđa mi se od: 3 člana: -Silver-(18 ožu 2013 14:47), DADO+(18 ožu 2013 14:13), IgorC(18 ožu 2013 14:11)
.

mb2810 je napisao/la:
:laughing-rolling: tekst yama :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling:

- ja volim ........ khm, khm :mrgreen: "raditi", ali JBG prijatelju kad se pojavi njih par stotina, to ni ja ne mogu sve :lol:

... da je rasporediti kroz godinu, ajd' :mrgreen:

mb2810 je napisao/la:
Dado evo da ti pripomognem, Ykh ne oderes pa makar i autom dosli :laughing-rolling: :laughing-rolling: a ostale po slobodnoj procjeni izgleda suvozacice :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling:

:oops: :mrgreen: primio na znanje

18 ožu 2013 14:11
.
Član YKH

E jebemu Dadoj jesi pohlepan, cuj njega par stotina :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: pa kad ti dosta gledanja suvozacica pozoves drugog kolegu :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling:

18 ožu 2013 14:22
.
Član YKH

Ajd Dado sad ozbiljno šalu na stranu. Radili smo lani zajedno u smjeni. Da li je itko na motoru platio ulaz ? :naughty:
Uostalom nije ni bitno. Bit susreta je taj da dođu ljudi kojima si i ti bio i da se druže. Zato me baš zanima jedna stvar. Naš kolega koji je otvorio najavu ovih susreta (nije mi jasno u čije ime) kaže da je bio na puno susreta. Pa baš me zanima kod koga je bio i tko su ti koji će njemu doći ? Nebitno je mjesto - nego ljudi koji te poznaju i koji se vesele tvom dolasku. Vjerovatno mu nitko neće doći kad ni sam neće biti na susretima. Ili ih možda dočekuje na nekom drugom brodskom susretu ?
Hm, koliko znam , a znam u Free-ridersima nije, u Čapljama nije, Veteran sigurno nije,Nightmaresi ne, YKH ne organizira susrete u SB.Na pečenkijadi sam ja domaćin ekipi YKH. :think:
Znači ako nemaš koga dočekati i pozdraviti ni tvoj izostanak neće nitko primjetiti. Još jednom , živili :obscene-drinkingcheers:

18 ožu 2013 15:09
.

lory je napisao/la:
Ajd Dado sad ozbiljno šalu na stranu. Radili smo lani zajedno u smjeni. Da li je itko na motoru platio ulaz ? :naughty:
Uostalom nije ni bitno. Bit susreta je taj da dođu ljudi kojima si i ti bio i da se druže. Zato me baš zanima jedna stvar. Naš kolega koji je otvorio najavu ovih susreta (nije mi jasno u čije ime) kaže da je bio na puno susreta. Pa baš me zanima kod koga je bio i tko su ti koji će njemu doći ? Nebitno je mjesto - nego ljudi koji te poznaju i koji se vesele tvom dolasku. Vjerovatno mu nitko neće doći kad ni sam neće biti na susretima. Ili ih možda dočekuje na nekom drugom brodskom susretu ?
Hm, koliko znam , a znam u Free-ridersima nije, u Čapljama nije, Veteran sigurno nije,Nightmaresi ne, YKH ne organizira susrete u SB.Na pečenkijadi sam ja domaćin ekipi YKH. :think:
Znači ako nemaš koga dočekati i pozdraviti ni tvoj izostanak neće nitko primjetiti. Još jednom , živili :obscene-drinkingcheers:

8-) 8-) 8-)

... e vidiš, u tome i je štos ;)

ja ako i budem na ulazu, neću nikome naplatiti,
samo stavljam one besplatne,
a direktiva kakva bude; nek' ih osiguranje skida, BMK 8-)

18 ožu 2013 15:16
.
Član YKH

Marko daj molim te uredi naslov (sa datumom) i stavi napred ovu najavu kad je već otvorena tema.

Privitak/ci:
MK BROD 2013.jpg
MK BROD 2013.jpg [ 146.12 KiB | Pogledano 5386 put/a. ]
18 ožu 2013 15:54
.
Član YKH

a sliju ce sutra kiki rijesit, cuo se sa njim

18 ožu 2013 17:36

Za ovu poruku mb2810 je dobio/la Sviđa mi se od: IgorC(18 ožu 2013 17:41)
.
Član YKH

lory je napisao/la:

ja nisam clan niti jednog moto kluba niti zelim biti...a zbog svog posla poznajem poprilican broj bajkera iz hrvatske i bosne...mislim da neki clanovi Ykh-a znaju koji je pa da ne objasnjavam...bas me briga... nemam zelju biti niciji clan osim clan ykh zato sto ne zelim biti samo broj na papiru kao sto je inace u klubovima sa preko 300 clanova ...nisam nikog htio uvrijediti sa svojim postom niti sam ista lose mislio...ali nije ni lijepo da me bilo tko vrijeda da ja nemam koga docekat...ako nisi skuzio ja pola godine nisam uopce u brodu ..radim na moru tako da imam prijatelja medu clanovima moto kluba paska bura,zadarski klub bestije itd...da ne nabrajam...i ja nisam govorio za ostale nego samo za sebe...i da se zna ja nisam neki balavac koji vozi skuter ili da vozim godinu dana motor neki veci...

18 ožu 2013 19:06
.
Član YKH

Eto decki da se ukljucim u ovu malu raspravu, sad ozbiljno. Mislim da nema mjsta da se bezveze tu prepucavamo, nismo neki balavci vec odrasli ljudi. Kiki je iznosio informacije koje je cuo, a Lory i Dado su dio organizacije pa imaju vise informacije iznutra. Nema razloga za vrijedjanje i nadmudrivanje. Peace brothers tekst yama
Slavonci kako se ne sjecate naseg Kikija, pa bio je s nama na pecenkijadi, vidim ja morat cemo si ginko ispoklanjat :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling:

18 ožu 2013 21:02
.
Član YKH

kR1styan je napisao/la:
lory je napisao/la:

ja nisam clan niti jednog moto kluba niti zelim biti...a zbog svog posla poznajem poprilican broj bajkera iz hrvatske i bosne...mislim da neki clanovi Ykh-a znaju koji je pa da ne objasnjavam...bas me briga... nemam zelju biti niciji clan osim clan ykh zato sto ne zelim biti samo broj na papiru kao sto je inace u klubovima sa preko 300 clanova ...nisam nikog htio uvrijediti sa svojim postom niti sam ista lose mislio...ali nije ni lijepo da me bilo tko vrijeda da ja nemam koga docekat...ako nisi skuzio ja pola godine nisam uopce u brodu ..radim na moru tako da imam prijatelja medu clanovima moto kluba paska bura,zadarski klub bestije itd...da ne nabrajam...i ja nisam govorio za ostale nego samo za sebe...i da se zna ja nisam neki balavac koji vozi skuter ili da vozim godinu dana motor neki veci...

Nisi shvatio bit pa ću malo pojasniti. Znam da si dobar momak i biker, ali nije mi jasna jedna stvar. Ni ja se ne slažem sa mnogim stvarima u klubu, obični sam član ( zahvalio sam se na ponuđenom mjestu u Upravnom odboru) , ali ovo pišem isključivo kao Brođanin. Bilo kakvo događanje u našem gradu pa bilo ono i najgore na svijetu, uvijek ću podržati i iskoristiti prigodu da pozovem sve one koji su možda zainteresirani da posjete ovaj naš jadni i napaćeni grad. Svejedno je dali se radi o moto susretu, Brodskom kolu, sportskom događanju, predstavljanju knjige....Kao lokal-patriota ne mogu podržati opstrukciju i negativnu konotaciju bilo kakve vrste od nas samih pa ma o čemu je riječ. Za konstruktivnu kritiku i dobre ideje postoji mjesto i vrijeme, pa makar mislili da su riječi u vjetar , netko će već čuti. Ja sam jednostavno takav, pa kako reče jedan moj prijatelj " Bolje da me ne vole zbog onoga što jesam, nego da me vole zbog onoga što nisam "
Pozdrav tebi i tvojim prijateljima u Zadru. Poseban pozdrav Vanji (Zlo), Rinu i Zlaji.

18 ožu 2013 21:17
.
Član YKH

ok...nema problema...nismo se ocito razumjeli... sve 5 tekst yama

19 ožu 2013 00:36
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Odgovori   [ 39 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.