Neodgovoreni postovi | Aktivne teme Sada je: 17 lis 2018 07:29.

Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 
 FZ6N 2007 god, S2 
Autor/ica Poruka
.

Stavio/la Sviđa mi se: 0 puta
Dobio/la Sviđa mi se: 0 puta
Pokusat cu nekako objasnit pa ako se nadje itko na forumu da mi moze pomoc bit cu mu zahvalan. Imam yamahu fz6 iz 2007 godine, nakon prometne sjeba san cili prednji kraj i ramu. Prednji kraj sam nabavija ali ramu sam posteno skrivija sa svih strana.
Zanima me odgovara li rama sa fz6 2004-2007godine znaci oni stariji model na ovaj moj iz 2007????????
Znaci sve bi sa svoga motora pribacija na tu ramu, e sad zadnja vilica je vizualno drugacija nego u moga a isto tako i prednja pa neznan oce li to moc odgovarat a mozda je netko to radija pa ce znat i jesu li nosaci motora isti za jednu i drugu yamahu???
Nadan se da san uspija objasnit sta bi pokusa a i nadan se da san pitanje postavija na pravom mistu.
Unaprid zahvaljujen na svakoj informaciji i puno pozdrava od Joze

E samo da napomenen vec san pitanje postavija yamahi u Splitu, Rijeci i Zagrebu, svi kazu da bi teoretski tribalo sve odgovarat ali nitko nije 100% siguran

19 lis 2015 06:51
.
Član YKH

Stavio/la Sviđa mi se: 194 puta
Dobio/la Sviđa mi se: 329 puta
Vozi: FZ1 Fazer
YKH: Predsjednik kluba
očito nije isti kataloški broj pošto ti nisu znali odgovoriti ali u takvim slučajevima može biti malih promjena, zanemarivih do razlika gdje ne paše sa modela na model.

Inače postoje nacrti dijelova ali do toga normalni smrtnici kao mi i servisi ne mogu doći pa ti je jedina opcija uzeti obje rame i usporediti mjere.

19 lis 2015 09:07
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Odgovori   [ 2 post(ov)a ] 

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir: