Neodgovoreni postovi | Aktivne teme Sada je: 30 stu 2020 07:25.

Odgovori  [ 7 post(ov)a ] 
 yamaha tzr 125 
Autor/ica Poruka
Pozdrav svima,ja sam novopeceni bajker i nameravam da kupim svoj prvi motor radi se o yamahi tzr pa Vas molim da mi date neke savete,preporuke,i uopsteno misljenje o tom motoru Unapred hvala

28 svi 2012 21:19
.
Član YKH

Stavio/la Sviđa mi se: 250 puta
Dobio/la Sviđa mi se: 351 puta
Vozi: FZ1 Fazer
YKH: Predsjednik kluba
ovo je dosta rijedak motor i neznam dal ga tko na forumu ima ali se budemo potrudili da ti pomognemo oko izbora

28 svi 2012 22:42
Ako ko ima neki savet bio bih veoma zahvalan puno hvala na trudu pozz

28 svi 2012 23:34
strahoban je napisao/la:
Ako ko ima neki savet bio bih veoma zahvalan puno hvala na trudu pozz

a cuj dosta pouzdan motor iako je 2t,dobro ide za razliku od danasnjih 4t 125-ca ,ali i trosi ( i benzina i ulja) i ako si mladi i nemas neke svoje prihode treba to i tocit:) ....nije ni lako nac kojeg u dobrom stanju,.....naravno ak radis 3-4 000km godisnje onda nebi trebalo bit problema ali za cca 10 000 km to je vec puno. ...moja preporuka za pocetak uzet nesto 125 4t ,puno jeftinije za odrzavat a oboje ce ti brzo dosadit pa ces prec na nesto jace :handgestures-thumbupleft:
cak znam jednog decka iz slavnoskog broda koji ga je prodavao ,ne znam mogu sad pogledati ako je jos u oglasniku

sad gledam neke oglase pa pise potrosnja 4 l? :D kaj je to moguce :mrgreen: ....to se onda lagano mora vozit.
ugl imam i frenda koji ima yamahu dt125 a mislim da su masine dosta slicne i nikad nikakvih problema, ima preko 35 000km i motor super radi......a nije da se previse zamaraju sa odrzavanjem motora :laughing-rolling:

30 svi 2012 10:55
Puno hvala na savetima i preporukama :D :D :D :D

30 svi 2012 19:17
Ukoliko ti se sviđa, i nađeš nekog u OK stanju, kupi!

Ja ti imam Yamahu TDR 125, to je enduro motor, ali je to ista mašina, rama....

I kako se ti odnosiš prema cvaji, takav će i on bit prema tebi. Trenutno na satu ima oko 17k km, a od toga sam ja napravio 9, u malo više od pola godine i imam kvarova 65 kn, a to uključuje dihtung između cilindra i auspuha, te žarulju od žmigavca.

Kod cvaje su najvažnije 2 stvari, grijanje prije vožnje, i kvalitetno ulje, to poštivaj i nećeš imati nikakvih problema.

Što se tiče potrošnje, ona varira, od 4-6.5. To ti ponajprije ovisi o otvorenosti gasa.

Snage ima u svim režimima, bolje nego 4t, zahvaljujući ventilu, koji se otvara u zavisnosti o okretajima, te YEIS-u,koji također pomaže u nižim okretajima, bez utjecaja na visoke, a o količini zabave koju cvajo, pruža kad ga zavrtiš ne treba ni govoriti.

Ja sa svojim skidam do stoje čak i neke od 600 ccm 4T, npr. xt, klr i sl.

Eto nadam se da sam ti pomogao, ako te još nešto zanima samo pitaj.

31 svi 2012 10:00
Ja sam hteo da kupim TDR-a koji je po meni jedan od najlepsih enduro motora ali mi je ispala ova TZR-ka,definitivno cu da je kupim puno ste mi pomogli savetima i preporukama za koji dan stavljam slike motora Puno Hvala :clap: :clap: :clap: :clap:

31 svi 2012 10:10
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Odgovori   [ 7 post(ov)a ] 

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir: