Neodgovoreni postovi | Aktivne teme Sada je: 17 srp 2018 21:20.

Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 
 FZR 600 lupkanje u mašini pri večim okretajima.... 
Autor/ica Poruka
Dok je motor hladan radi ko sat,čim se ugrije i pri večim okretajima čuje se lupkanje i motor gubi snagu.....kolko se ja kužim da je lager na radilici čuo bi se stalno,fazni lanac bi se čuo na leru.Jel moguče da je do podizača ventila???Nije mi jasno zašto počne slabije primat gas i trokirat...Molim ak netko zna kaj bi to moglo bit nek se javi.Hvala.FZR600 91.G

05 srp 2012 11:28
.
Član YKH

Stavio/la Sviđa mi se: 50 puta
Dobio/la Sviđa mi se: 53 puta
Vozi: FZ1 , Ktm sxf 250
Kad si mijenjao ulje zanji puta? Ispusti pa pogledaj da nema nekakvih strugotina jer ako pocne lupti kad je topal mozda znaci ulje je rijede i nema dovoljan pritisak a neki od lezajeva malo istrosen.Ali zbog toga nebi trokirao. Kakav je zazor na ventilima? Trebao bi biti 0,15 za usis i 0,20 za ispuh. Probaj malo bolje odrediti gdije lupa ovako je tesko.Svijecice? Kablovi?Bobine?

06 srp 2012 00:45
Ulje i filter sam izmjenio prije nekih 600km Motul 5100 10w-40.Ventili se čuju al cijelo vrijeme jednako.Kad se zgrije tek ond počne lupkat nekaj..Svječice i kablovi su novi bobine nemam pojma kad su mijenjane...pa kaj moguče da bi struja tak lupkala?Idem se čopit za bobinu da me bar zdrma..bolje to neg da mi je neki lager vrisno.Pozdrav!!

06 srp 2012 17:30
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Odgovori   [ 3 post(ov)a ] 

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir: