Neodgovoreni postovi | Aktivne teme Sada je: 06 lip 2020 05:56.

Odgovori  [ 17 post(ov)a ] 
 yamaha xv 750 
Autor/ica Poruka
molim vas zanima me djelovi za yamahu xv 750 1986 god. ima li neki otpad ili sl. konmkretno treba mi zica na bendiksu ili ako neko ima slican problem sa palenjem. hvala

07 lis 2009 21:13
KikiR6 je napisao/la:
Ovo je područje za predstavljanje pa te molim da to odradiš i onda u tehnička pitanja postaviš pitanje, pa ćemo ti pokušati pomoći.

Pozdrav,
ADMIN

dolazim iz dubice kolega kupio motor pa muka nigde djelova

08 lis 2009 21:49
.
Član YKH

Stavio/la Sviđa mi se: 242 puta
Dobio/la Sviđa mi se: 347 puta
Vozi: FZ1 Fazer
YKH: Predsjednik kluba
Daj malo bolje objasni koji je problem sa paljenjem možda možemo pomoći a za otpad neznam dal postoji.

08 lis 2009 22:03
Moram si nać ,imam adresu otpada iz Italije.Moram vas upozoriti da kod nas haraju frajeri koji kao rade sa dijelovima a u biti samo maznu kintu pa se čuvajte nikakve pare unaprijed ili ti pošalje šrota koji nema veze s onim koji ste se dogovorili.

09 lis 2009 07:20
Našel sam evo i za ostale :naughty: ako kom zatreba

http://www.mottamoto.com/rica/index.htm

09 lis 2009 15:53
KikiR6 je napisao/la:
Daj malo bolje objasni koji je problem sa paljenjem možda možemo pomoći a za otpad neznam dal postoji.

mislim da se radi o nekakvoj celicnoj zici na zamajcu koja se pomjera prilikom palenja. neko ranije je tu zicu zavario. mislim kad bi je zamjenio da bi rjesio problem. ako je neko imao slican problem ili ima tu zicu . zahvaljujem

09 lis 2009 20:50
Predpostavljam da se radi o oprugi od bendiksa ,al da dodam za one prevarante zgodnu stranicu, da ovde se radi o dotičnom škeci ali inače ih ima po cijeloj lijepoj našoj.Skoro svaka županija ima svoga.

http://groups.google.hr/group/hr.rec.mo ... +ovu+grupu

09 lis 2009 21:09
.
Član YKH

Imaš kakvu sliku toga , jer si dosta slabo to objasnil, nije da te zezam, inaće sam autoelektričar pa mislim da mogu pomoći.

09 lis 2009 22:01
Možda ovo pomogne nije xv 750 al slično je

http://groups.google.hr/group/hr.rec.mo ... fc29ef19c5

09 lis 2009 22:17
KikiR6 je napisao/la:
Imaš kakvu sliku toga , jer si dosta slabo to objasnil, nije da te zezam, inaće sam autoelektričar pa mislim da mogu pomoći.

zahvaljujem na razumijevanju slika stize dok razvalimo. pozdrav

10 lis 2009 20:19
KikiR6 je napisao/la:

pozdrav, evo slike bendiksa mislim da je ovaj osigurac prepravljen i zavaren. ako neko zna gdje se moze rijesiti.hvala
slika

slika
slika

30 lis 2009 09:56
.
Član YKH

Pretražio sam komplet internet za rabljeni ili zamjenski dio i nema ga ni za lijek, samo nude komplet anlasere, si probao pitati koliko to košta u servisu.

Ako nešto nađem javim.

30 lis 2009 13:53
KikiR6 je napisao/la:
Pretražio sam komplet internet za rabljeni ili zamjenski dio i nema ga ni za lijek, samo nude komplet anlasere, si probao pitati koliko to košta u servisu.

Ako nešto nađem javim.

pozdrav hvala, zvao sam jedan servis u gorici ,kaze mora naruciti po uzorku.

31 lis 2009 22:01
.
Član YKH

Koliko sam gledal po internetu ova opruga može izazivati probleme i riješava se nekakvim podalaganjem :think:

31 lis 2009 22:37
KikiR6 je napisao/la:
Koliko sam gledal po internetu ova opruga može izazivati probleme i riješava se nekakvim podalaganjem :think:

izvini sta mu dodje "podalaganje" imas li mozda broj ili adresu nekoga za to da ga kontaktiram. pozdrav hvala

03 stu 2009 22:04
.
Član YKH

Podlaganje = stavljati "nešto" ispod "nečeg"

U postu iznad od xjrsomatrista imaš link gdje je bilo to raspravljano ali je spomenuto da mu je majstor to podložio a sad koji majstor :?: , to je pitanje, iste stvari sam pronašao i na engleskom ali nigdje nema točnog objašnjenja ili kakve slike kako se to radi, nažalost :think:

U tom linku je napisano : "imam isti motor i imao sam isti problem...i to je problem postojao i sa
federom. taj feder je boljka Viraga i brzo slabi...
konacno sam kod svog servisera ubacio spomenute šajbe na klackalicu i
izvadio feder.
zadnjih 30 000 km pali bez greske "

Ako nemate u blizini neki bolji servis za motore otiđite do nekog autolektričara možda on skuži u čemu je kvaka.

03 stu 2009 22:26
KikiR6 je napisao/la:
Podlaganje = stavljati "nešto" ispod "nečeg"

U postu iznad od xjrsomatrista imaš link gdje je bilo to raspravljano ali je spomenuto da mu je majstor to podložio a sad koji majstor :?: , to je pitanje, iste stvari sam pronašao i na engleskom ali nigdje nema točnog objašnjenja ili kakve slike kako se to radi, nažalost :think:

U tom linku je napisano : "imam isti motor i imao sam isti problem...i to je problem postojao i sa
federom. taj feder je boljka Viraga i brzo slabi...
konacno sam kod svog servisera ubacio spomenute šajbe na klackalicu i
izvadio feder.
zadnjih 30 000 km pali bez greske "

Ako nemate u blizini neki bolji servis za motore otiđite do nekog autolektričara možda on skuži u čemu je kvaka.

hvala pisacu mu

10 stu 2009 17:37
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Odgovori   [ 17 post(ov)a ] 

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži: