Neodgovoreni postovi | Aktivne teme Sada je: 18 lis 2018 03:35.

Odgovori  [ 1 post ] 
 Štutgart i natrag 
Autor/ica Poruka
.
Član YKH

Stavio/la Sviđa mi se: 0 puta
Dobio/la Sviđa mi se: 19 puta
Vozi: MT-07
Ne znam dal je neko ovdje ili na motori.hr postavil pitanje dimenzije vozača u odnosu na MT-07 i dužih vožnji, pa bum prvo ovdje odgovoril. Znači bil sam do Štutgarta, malo produženiji vikend (srijeda-ponedjeljak), više studijski da vidim dal se može, nego turistički da tamo obilazim sve i svašta (a i relativno nerijetko sam tam, pa sam već dosta i obišel). Visok sam 191 cm, stotinjak+ kila. Dakle cirka oko 770 km u jednom smjeru. Tamo tri tankiranja, natrag dva i to su bila jedina stajanja. Imal sam i zadnji i bočne kofere, a Yamaha s njima ne preporuča prek 130 km/h, pa sam kilavil (a i kolaju priče o Austrijskim kamerama i interceptorima, a nije mi baš sila plaćat stotine evra u evropski proračun).

slika

Uglavnom laganini, 110-130, Slovenija dosadna ko proljev, Austrija prekrasna, Njemačka il gužva il bauštela. U Baden-Würtenbergu dodaju treću traku na autoban i to je haos. Biće gotovo oko 2020. A Štutgart razrovan 18 puta gore neg Zagreb, da ih Banderas vidi, dobil bi 1000 ideja.

Put sve pet+, malo sam se i tamo i natrag gnjezdil na trećoj trećini puta, al brzo prođe. Kacam tamo došel, drugi dan sam imal muskulfiber u trapezijusu (nisam mogel emigrantima desnom rukom pokazat kolki su kukuruzi u Slavoniji). Prosječna potrošnja oko 4.5 litre. Kacam išel tam, pokisnul sam jedno 10 puta, od toga 2 puta životinjski (ali ipak nedovoljno da navučem kišno odijelo). U Štutgartu prometne kamere (brzina/semafor) na svakih 300 metri, sreća da su sve ucrtane u Garmina, inače bi sve bile moje. Većinom su standardne koje snimaju dolazak (osim semaforskih koje snimaju odlazak), ali imaju i nove moderne stupiće koji valjda slikaju 360 panoramu + rengen tak da ti policija može odma reć da imaš karijes gore desno trojka i kvržicu na vratu i da odeš to pregledat.

Od slika niš posebno, vidil sam jedan raritet, ostalo sve uobičajeno, BeeMWeja kolko hoćeš, ostalo ravnomjerno raspoređeno.

slika

slika

slika

Po Štutgartu se uopće nisam vozil, trebalo je puno pive popit i svega pojest, pa sam imal vozača.

slika
slika

Obišel sam MotorWorld u Böblingenu, tam ima zanimljivosti. Recimo Mustang biljar.

slika

slika

slika

Na povratku sam kod Minhena bil oko 8 sati ujutro u najvećoj gužvi ikad. 30 kilometri u tri-pet traka, prosječna brzina 7. Da sam bil autom, ne bi došel za 18 sati.

I to je to. Ponoviće se. I da, treba mi veći motor.

slika

24 srp 2016 14:06

Za ovu poruku tww0811 je dobio/la Sviđa mi se od: 6 člana: A.B.S.(24 srp 2016 21:19), crni8(27 srp 2016 08:58), KikiR6(25 srp 2016 21:26), mb2810(26 srp 2016 11:25), Miki.R(28 srp 2016 20:35), pixi(27 srp 2016 11:01)
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Odgovori   [ 1 post ] 

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir: