Neodgovoreni postovi | Aktivne teme Sada je: 18 lis 2018 02:58.

Odgovori  [ 5 post(ov)a ] 
 GROSSGLOCKNER - ruta 
Autor/ica Poruka
.
Član YKH

Stavio/la Sviđa mi se: 14 puta
Dobio/la Sviđa mi se: 107 puta
Vozi: MT-09 TRACER
Štovano pučanstvo!

dobar dan svima. Eto smo kum i ja odlučili otići na Grossglockner. Nadam se da će ovaj put biti realizirano, ne kao zadnji put.

Nego, pretpostavljam da je netko već bio, pa da mi dadne neke informacije. Plan je iskoristiti jednu sunčanu subotu/nedjelju.
Onako na prvu što sam vidio po mapi, u subotu se krene ujutro starom cestom do Margarethen, prespavati u Grizzly hotelu i u nedjelju ujutro zapičiti gore. Pa povratak autoputem ako budemo umorni.

Ima li kakav pametan savjet za rutu od onih koji su bili?

P.S. Dugo me nije bilo, nisam nešto aktivan, jeb'ga posao napao, djeca, treninzi, razvažanja, nema se vremena ni za ništ. Valjda bu bolje. Nadam se da ste svi dobro, da zdravlje služi, da su motori na štenderima i akumulatori na punjačima.

23 pro 2017 19:44
.
Član YKH

Stavio/la Sviđa mi se: 64 puta
Dobio/la Sviđa mi se: 64 puta
Vozi: FZ1 , Ktm 450,250
Moja bolja polovica i ja bili ljetos.Prvi dio puta dosli do Villacha spavali u samom centru u hotelu.Drugi dan obisli Nocklam strasse i preko Innerkremsa do Heiligenblut am Großglockner. Tu smo opet nocili pa slijedeci dan preko Grossa do Zell am See. Vratili se natrag do Heiligenblut (ako se vracas u istom danu karta ti vredi za povrat) prespavali i preko Villacha na Podkoren, Jesenice usput na Bled,Bohinj nocenje i onda kuci. Super put i ponovio bi ga opet, ali imam neki drugi put u planu za ljeto. S obzirom da mi do tebe imamo 200 km ti to odradis bez brige u 2 dana ako ides direktno.

Ako te sta zanima pitaj,ako mogu pomoci
slika

24 pro 2017 23:27
.
Član YKH

A.B.S. je napisao/la:
Moja bolja polovica i ja bili ljetos.Prvi dio puta dosli do Villacha spavali u samom centru u hotelu.Drugi dan obisli Nocklam strasse i preko Innerkremsa do Heiligenblut am Großglockner. Tu smo opet nocili pa slijedeci dan preko Grossa do Zell am See. Vratili se natrag do Heiligenblut (ako se vracas u istom danu karta ti vredi za povrat) prespavali i preko Villacha na Podkoren, Jesenice usput na Bled,Bohinj nocenje i onda kuci. Super put i ponovio bi ga opet, ali imam neki drugi put u planu za ljeto. S obzirom da mi do tebe imamo 200 km ti to odradis bez brige u 2 dana ako ides direktno.

Ako te sta zanima pitaj,ako mogu pomoci
slika
Mislio sam 2 dana. Pretpostavljam da je subota-nedjelja velika gužva.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

15 vel 2018 15:20
.
Član YKH

Stavio/la Sviđa mi se: 64 puta
Dobio/la Sviđa mi se: 64 puta
Vozi: FZ1 , Ktm 450,250
Guzva???? Prometa je uvijek jer svi gledaju da je vrijeme lijepo. Tako da i sa smjestajem zna bit malo frke , ali se nade u nekim manjim sredinama. Rezerviras smjestaj unaprijed i molis boga da bude sunca tad. A tamo se vrijeme promjeni u sat vermena, tako da..... :D :D

tekst yama

15 vel 2018 22:25

Za ovu poruku A.B.S. je dobio/la Sviđa mi se od: kantolic(23 vel 2018 15:23)
.
Član YKH

A.B.S. je napisao/la:
Guzva???? Prometa je uvijek jer svi gledaju da je vrijeme lijepo. Tako da i sa smjestajem zna bit malo frke , ali se nade u nekim manjim sredinama. Rezerviras smjestaj unaprijed i molis boga da bude sunca tad. A tamo se vrijeme promjeni u sat vermena, tako da..... :D :D

tekst yama
Hehehe bili mi ma Grossu 14.07. Nigdje nikoga. Doslovce smo mogli trke vozit gore i dolje.
Prognoza je bila jako loša, pa pretpostavljam da je to odbilo masu bikera.
S obzirož da smo smještaj platili unaprijed rekli sml ići pa šta bude…
I fala Bogu poslužilo vrijeme super. Gore na vrhu je bilo 14°C.

23 srp 2018 17:03
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Odgovori   [ 5 post(ov)a ] 

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir: