Neodgovoreni postovi | Aktivne teme Sada je: 28 lis 2021 07:41.

slika
www.motobox.hr

Odgovori  [ 36 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
 Moto Markez 
Autor/ica Poruka
xjrsomatrista je napisao/la:
Moj rezime
Nije sve crno - bijelu ,ipak je u koloru ima tu sveg ,vidio sam osobno garažistu koji je jednako dobar kao i ovlašteni serviser ,nemam protiv nikog ništa .Svatko radi po svom ,Grigić i Markez da nisu dobri ne bili tu gdje jesu nemamo mi tu što pilati .Niti će se oni obogatit ako ja dođem niti ću se ja osiromašiti ali ja volim prtljati po tim stvarima i to mi je gušt Fak kaj buš ,još dosad nije zamnom nitko popravljao ,a bio sam kod servisera eto da i to probam ,zašto ne ?A to tko je bolji to je sve subjektivno i toga sam se naslušao priča da boli glava ,jedni su ljubomorni ,drugi su picajzle,treći su vječno nezadovoljni ,jedni ovakvi drugi onakvi ja savjetujem svakog da proba pa bu bolje cijenio servisera i kužio tematiku e sad nisam rekao da me se mora slušati ,svatko ima svoje pa piiiiiiiči

P.s.
Ako triba i nacrtati mogu ja i to :laughing-rolling: :laughing-rolling:

Ne razumijem zasto bi trebao crtati???

23 svi 2012 21:01
Evo malo sam preformulirao temu pa sada pisite o svim Yamaha ovlastenim servisima...
Pohvale, pokude i sl...
Ako vec ima takva tema uputite me, ali cini mi se da nema!

23 svi 2012 21:10
.

Stavio/la Sviđa mi se: 173 puta
Dobio/la Sviđa mi se: 597 puta
Vozi: fazer 600 2006.
Ja idem u Moto Bips - ovlašteni zastupnik i serviser Yamahe u Bjelovaru. Prošle godine mjenjao ulje i filter, platio ukupno 362 kn (tri litre Yamalube i uljni filter) a posao GRATIS!!
Još su mi ga cijelog ispregledali....mislim motor :laughing-rolling: :laughing-rolling: ... tako da se uopće ne želim zamarati sa nečim drugim.
Potpisujem ono što je napisao xjrsomatrista ako se za to ima vremena i barem malo znanja, a pošto nemam niti jedno niti drugo, držim se ovlaštenog ....

23 svi 2012 21:50
Profil YIM
.
Član YKH

Stavio/la Sviđa mi se: 496 puta
Dobio/la Sviđa mi se: 434 puta
Vozi: FZ6 S2 N
pedjopop11 je napisao/la:
Ja idem u Moto Bips - ovlašteni zastupnik i serviser Yamahe u Bjelovaru. Prošle godine mjenjao ulje i filter, platio ukupno 362 kn (tri litre Yamalube i uljni filter) a posao GRATIS!!
Još su mi ga cijelog ispregledali....mislim motor :laughing-rolling: :laughing-rolling: ... tako da se uopće ne želim zamarati sa nečim drugim.
Potpisujem ono što je napisao xjrsomatrista ako se za to ima vremena i barem malo znanja, a pošto nemam niti jedno niti drugo, držim se ovlaštenog ....

A to je taj iz Pixijevog vica, radi iz hobija, pa sve gratis :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling:

23 svi 2012 21:53
.

Stavio/la Sviđa mi se: 685 puta
Dobio/la Sviđa mi se: 108 puta
Vozi: R6 2004
YKH: Osnivač
pedjopop11 je napisao/la:

Jel još besplatno radi ? :mrgreen: Ja bi trebal neki servisić, a krizaaaaa

24 svi 2012 19:34
.
Član YKH

Stavio/la Sviđa mi se: 87 puta
Dobio/la Sviđa mi se: 100 puta
Vozi: XT1200Z
Nemam nista protiv ovlastenih servisa i vjerujem da bi trebali (i to barem jedno pet puta trebali) vise i bolje znati od kojekakvih majstora iz garaza, ali nemora biti tako ni blizu jer onaj u servisu uz svu tehnicku pomoc koju ima moze raditi samo da radi (da mu prode vrijeme) dok onaj iz garaze voli taj posao i obavlja ga puno odgovornije. Iskusio sam neznaje ovlastenih servisa na svojoj kozi kad su mi trazili 23.000 kuna za kompjuter od auta koji uopce nije otisao. Majstori se nisu znali sluziti diagnostikom i nisu gledali da auto uopce neostvari pritisak goriva i nece upaliti. A kao serviseri koji se skoluju to bi trebali znati i prvo pogledati. Ima ih svakakvih, netreba sve trpati u isti kos. Isto tako i onih iz garaze ima ih jako puno dobrih i koji znaju svoj posao.A svatko neka vozi gdje mu odgovara po kvaliteti i cijeni.

24 svi 2012 22:39
Evo recimo veliki plus za Yamahu Grigic je to sto smijes gledati dok rade servis na motoru.
Meni je to vrlo bitno!

25 svi 2012 16:59
gorank je napisao/la:
Evo recimo veliki plus za Yamahu Grigic je to sto smijes gledati dok rade servis na motoru.
Meni je to vrlo bitno!

al po zakonu bi svi to trebali dopustit...a i po meni,ko ti to ne dopusta odma znas da nekaj mulja,tak da...njemu nebi ni motor ostavio

26 svi 2012 12:22
.

Stavio/la Sviđa mi se: 0 puta
Dobio/la Sviđa mi se: 4 puta
Vozi: yamahamt01
ljudi ja sam preko 10 godina kod markeza i samo pohvale na ime te firme pogotovo sina mu Sašu jer dečko ima položene sve lincence za svaki motor a dotični servis u Velikoj Gorici Grigič baš i nema nego je samo razvikan od strane Moto pulsa

28 svi 2012 08:27

Za ovu poruku denis je dobio/la Sviđa mi se od: Ozren(28 svi 2012 19:53)
ejj gorane,jesi li isao do markeza?
dojmovi?

30 svi 2012 13:59
sumskagljiva je napisao/la:
ejj gorane,jesi li isao do markeza?
dojmovi?

Nisam, pise u manualu svakih 10000km servis pa se toga drzim!!!
Kada odem javit cu ovdje.

30 svi 2012 14:02
.
Član YKH

Stavio/la Sviđa mi se: 3 puta
Dobio/la Sviđa mi se: 56 puta
Vozi: XJR1300 RP02
YKH: Osnivač
gorank je napisao/la:
Meni je to vrlo bitno!

al po zakonu bi svi to trebali dopustit...a i po meni,ko ti to ne dopusta odma znas da nekaj mulja,tak da...njemu nebi ni motor ostavio

Ima onih koji ne daju iz razloga što mušterije budu dosadne i smetaju.

31 svi 2012 18:52
Profil Web stranica
xjr1300hr je napisao/la:
gorank je napisao/la:
Meni je to vrlo bitno!

Ima onih koji ne daju iz razloga što mušterije budu dosadne i smetaju.

A sta ces ima nas svakakvih!!!
Ja se zavucem u neki cosak i povremeno nesto pitam, uglavnom on mene pita!!!

01 lip 2012 09:13
.

Dobio/la Sviđa mi se: 0 puta
Vozi: dragstar 650
Upravo zvao Moto Markez da mi očisti i sinkronizira karburatore i pregleda ventile (iako sam ih prije malo jedno 3000km podešavao, ali neka, kada se već rasklapa, da prekontrolira) na Yamahi DragStar 650.
Rekao je da mu trebaju 2 dana posla i 1200-1500kn jer je minimalno 6 sati podešavanja ventila.
Na što sam ja rekao da mi to puno vremena zvuči, ali dobro, da može, da dođem.

Da bi on odmah rekao: "Mislite da je to previše vremena za takav posao? Pa napravite si sami!"
Moj odgovor je bio: "Nemam alata i vremena te stoga i zovem i samo bi htio da je motor što prije kod mene nazad i to je to."
Njegov: "E pa radi si sada sam, kada ti je dugo!"
I poklopio mi.

Naime, 2 dana nakon termina kojeg mi je ponudio (20.7.), sam mislio ići na more pa mi je sve na knap, osobito ako se slučajno oduži nešto, ali mi nije dao do riječi da objasnim...

I oni bi kao trebali biti najbolji servis? Uz takvo ponašanje?
Niti sam prigovorio za cijenu niti išta, samo da mi se čini puno vremenski.

I eto, sada molim preporuku nekog drugog servisa u Zagrebu i okolici... Nije mi hitno, može i 8. mjesec, ali da obavim.

06 srp 2021 13:50
.

Stavio/la Sviđa mi se: 569 puta
Dobio/la Sviđa mi se: 210 puta
MOTOSERVIS Oslaković
091 539 5705
Samobor

Nije baš Zagreb ali nije ni predaleko.
Sa Mirekom se možeš dogovoriti za termin, reci mu do kad bi ti trebao motor biti gotov pa ako ima slobodnog mjesta da te ubaci u raspored.

23 srp 2021 12:12
.

Dobio/la Sviđa mi se: 0 puta
Vozi: dragstar 650
Hvala

23 srp 2021 12:41
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Odgovori   [ 36 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.